Sender Tour

2014 yılında misafirlerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma hedefiyle kurulan Sender Tour, turizm sektörünün yenilikçi temsilcisi olarak yurt içinde ve dışında paket tur ve otel konaklama hizmetleri veriyor. Marka, kuruluş yılından itibaren hızlı şekilde büyüyerek seyahat sektöründeki vizyoner yapısı ile birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor.

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Sender Tour, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, Antalya’da ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan bir çok tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok hizmete da ev sahipliği yapıyor.

Sender Tour; geniş kitlelere konaklama hizmet vermenin yanı sıra , kişiye özel ve lüks seyahat , cazip fiyatlarla uçak bileti satışı , yat turları ve araç kiralama alanlarında tüketici ve acentelerinin yanında yer alıyor.

Misyon & Vizyon

Temel ekolojik süreçleri sürdürerek ve doğal mirasın ve biyolojik çeşitliliğin korunmasına yardımcı olarak turizm gelişiminde kilit bir unsur oluşturan çevresel kaynakların optimal kullanımını sağlamak.

Ev sahibi toplulukların sosyo-kültürel özgünlüğüne saygı gösterin, yerleşik ve yaşayan kültürel miraslarını ve geleneksel değerlerini koruyun ve kültürler arası anlayış ve hoşgörüye katkıda bulunun.

İstikrarlı istihdam ve gelir getirici fırsatlar ve ev sahibi topluluklara sosyal hizmetler dahil olmak üzere tüm paydaşlara adil bir şekilde dağıtılmış faydalar sağlayın ve yoksulluğun azaltılmasına katkıda bulunun.

Katı sıfır plastik politikası izliyoruz

Doğrudan karbon ayak izinizi azalttık

Küçük yerel işletmelerle çalışıyoruz

Nesli tükenmekte olan türleri ve vahşi yaşamı koruyoruz

“Sadece satış öncesi değil satış sonrasında da seyahatlerinizi kusursuz kılmak için buradayız!"