Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimizden yararlanmak çok kolay.

Günün her saati kiralayabileceğiniz yatlarımız son model donanıma sahiptir.

Yat Kiralama

Sessiz seyir edebilen, boğazın sessizliğini dinleyebileceğiniz birbirinden güzel kiralık yat larımız ile ister gündüz ister gece tüm organizasyonlarınıza cevap veriyoruz. Yemekli veya yemeksiz de planlayabileceğimiz yat turları için yerinizi önceden ayırtmanız gereklidir. Dilersen kiralık yat ile kokteyl düzenleyebilir, ak denizin ışıltısında ve ay ışığıyla içkinizi yudumlayabilirsiniz. Antalya’da yat kiralama hizmeti ile organizasyonlarınıza en uygun yatı seçip hemen denizin tadını çıkartın.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama hizmeti daha çok yüzme turları için kullanılmaktadır. Sabah 09:00 civarı binişler başlar, akşam 17:30 gibi son bulur. Bu süre içerisinde yat sadece size ait olur. Belirlenen noktalara gidip demir atılabilir yada çeşitli noktalar gezilebilir. Kaptan, yakıt gibi masraflar fiyata dahil olduğundan günlük kiralamanın programı daha önceden belirlenerek fiyat alınmalıdır. Kaptansız yat kiralama yapamıyoruz. Tüm kiralamalarda kaptan ve gemicimiz yatta bulunmak zorundadır.

Konaklamalı ve Haftalık Yat Kiralama

Antalya’da yat tatiline ne dersiniz?

Dilerseniz hafta sonunuzu değerlendirmek için dilerseniz tüm hafta boyunca haftalık yat kiralama yaparak beş yıldızlı otel konforundaki lüks yatlarımızda konaklamalı yat kiralama yapabilirsiniz.

İki kabin, üç kabin, dört kabin ve beş kabin olabilen motor yatlarımızı birkaç çift olarak da kiralayıp ayrı odalarda konaklayabilirsiniz.

Tüm yatlarımızda buz dolabı, klima, televizyon, tuvalet, duş, ocak gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımlar mevcuttur.

Konaklamalı yat kiralamalarda yeme içme genelde misafire ait olur.

Dilerseniz konaklama sırasında uygun yerlere yanaşarak alınır.

Dilerseniz önceden getirebilirsiniz.

Kaptansız kiralamamız yoktur.

Tur boyunca personellerimiz sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışırlar.

Lüx yat adının tamamıyla hakkını veren yatlarımız ve ekibimiz değerli müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz bir anı haline getirmek için hizmetinizde.

Yat Kiralama Hizmeti